Piotr Kamler Kancelaria Radcy Prawnego SKA

Kancelaria zapewnia wszechstronną pomoc prawną klientom indywidualnym oraz podmiotom gospodarczym. Specjalizujemy się w sprawach odszkodowawczych, windykacji oraz obsłudze prawnej przedsiębiorców.

Dążymy do zapewnienia naszym Klientom rozwiązań najlepiej odpowiadających ich potrzebom oraz wskazujemy wyjście z najtrudniejszych sytuacji. Pomagamy zarówno w skomplikowanych i nietypowych sprawach, jak i w standardowych procedurach. Sednem udzielanej przez nas pomocy jest indywidualne podejście do Klienta i znalezienie najlepszych dla niego rozwiązań.

Wyznajemy zasadę, że o jakości obsługi prawnej świadczy zarówno dobór optymalnych rozwiązań prawnych, jak również zdolność do objaśnienia ich klientowi w przystępny i zrozumiały sposób.

Nasza praca nie kończy się na znalezieniu najlepszego rozwiązania. Kończy się kiedy osiągniesz sukces.

Zapewniamy możliwość zarówno pomocy prawnej na odległość (on-line), a także umówienia konsultacji w biurze we Wrocławiu. Prowadzimy obsługę prawną Klientów posługujących się językiem angielskim i rosyjskim.

Radca Prawny Piotr Kamler

radca prawny Piotr Kamler

Radca prawny specjalizujący się w prawie odszkodowawczym, handlowym oraz w obsłudze prawnej cudzoziemców.

Jako członek Okręgowej Izby Radców Prawnych we Wrocławiu, wpisany na listę radców prawnych pod numerem WR-3495 od 2011 roku zajmuje się praktycznymi problemami prawnymi, jakie towarzyszą każdemu z nas tak w życiu codziennym, jak i zawodowym. Wiecznie poszukujący nowych rozwiązań i zawsze na bieżąco z nowymi przepisami.

Płynnie porozumiewa się i prowadzi obsługę prawną w języku angielskim.